Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ana Sayfası   


Tanıtım 

Meslek Yüksekokulumuz 1995 yılında eğitim-öğretime başlamıştır. Yüksekokulumuz bünyesinde Bilgisayar Programcılığı Programı, Dış Ticaret Programı,Sağlık Kurumları işletmeciliği,Çocuk Gelişimi,Yaşlı Bakım ve Hizmetleri Programları mevcuttur.

 

 

MİSYONUMUZ

 

Mesleki ahlâka sahip,teoriyi uygulamaya dökebilen,iş hukukuna bağlı, bilimde çağdaş, teknolojik gelişmelere açık Atatürk ilke ve Inkılaplarına bağlı, kendisine inanan ve güvenen, kendini ifade edebilen, çevresine örnek teşkil edebilen, alanında sürekli araştırmayı prensip edinmiş, üretim kültürünü benimsemiş toplumsal değerlere bağlı bireyler yetiştirmektir.

 

 

VİZYONUMUZ

 

Yetiştirdiği mezunlarına kendine güvenen sorumluluk alabilen üretken sorun çözebilme kabiliyetine sahip çağdaş mesleki teknik eğitimin gerektirdiği bilgi beceri ve teknolojik gelişmelerde yüksek kalite ve standartlara sahip, ulusal ve uluslararası platformlarda aranılır nitelikte ara teknik elemanlar yetiştiren, yenilikçi, girişimci, paylaşımcı bir eğitim kurumu olmaktır.

 

 

 


Gaziosmanpaşa Üniversitesi

60150 Tokat / TÜRKIYE, Tel:+90 356 252 1616, Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2012© Tüm Hakları Saklıdır.